HAKKIMIZDA

İleri Teknoloji Yenilikçi Çözümler

ADVENS Mühendislik A.Ş. deneyimli çalışan kadrosu ile Savunma ve Denizcilik Sanayileri başta olmak üzere birçok alanda üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Şirketimiz 2019 yılında Türkiye’nin en büyük teknoloji üssü olan Teknopark İstanbul’da kurulmuş olup, Nato Tesis Güvenlik Sertifikası başvuru aşamasında olan ofisiyle tüm çalışmalarını büyük bir gizlilik ve hassasiyet içinde yürütmektedir.

Ulusal ve Uluslararası alanda hizmetler yürüten ADVENS Mühendislik, önemli İhraç projelerinde görevler üstlenmiş, yurt dışına olan bağlılığı azaltarak yerli imkanlar ile çözümler sunmuştur. Bu kapsamda Ar-Ge faaliyetlerini yoğun bir şekilde sürdürmekte, yenilikçi yapısı ile yeni yöntem ve çözümler üretmektedir. Bu kapsamda İleri Mühendislik araçlarını kullanarak Teknolojiyle aranızdaki köprü görevini üslenmiştir.


SertifikalarReferanslar


01.

YENİLİKÇİ

Günceli takip ederek ileri mühendislik ihtiyaçlarınıza modern çözümler sunmaktayız. Birçok ilki gerçekleştiren uzaman kadromuz cevap bulamadığınız birçok soruna talip. Her yenilik yeni bir başlangıcın kapısını aralamaktadır. Biz birçok yeni başlangıç yaptık, ya SİZ.

02.

ÇÖZÜM ORTAĞI

Sorunlarınıza talibiz. Yüksek müşteri memnuniyeti ile geleneksel yapımızı modern yöntemler ile geliştirmekteyiz. İhtiyaca yönelik gerçekleşen çözüm önerileri ve hedef odaklı gerçekleşen çalışmalar ile daimî çözüm ortağınız olmaya, sorunlarınızı çözmeye talibiz.

03.

KALİTE

Aldığınız hizmetin kalitesi, firmanın sahip olduğu belge sayısı ile değil aldığınız hizmetin sizde ne hissettirdiği ile ölçülür. ADVENS Mühendislik kaliteli hizmet anlayışını aldığı olumlu geri bildirimler ile geliştirmekte, müşteri memnuniyetini kalite kavramının merkezine koymaktadır.